توصیه های مهمی که برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما باید در نظر گرفت.
به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

لینک دوستان

امکانات وب

پر مخاطب ها

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

بسیاری از مسافران در اکثر سفرهای خود دچار تردید می‌شوند که خرید بلیط هواپیما برای آن‌ها به صرفه‌تر است یا مدت‌دار. اما چطور باید تصمیم درستی بگیریم؟

 

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که برنامه‌ریزی زمانی دقیق و مشخصی دارید و تغییر زمان در برنامه‌ی شما تاثیر زیادی می‌گذارد، بهتر است بلیط را از مدتی قبل از سفر خود خریداری کنید. خرید بلیط پرواز خارجی بیشتر مناسب افرادی است که یا تفریحی سفر می‌کنند و می‌توانند سفر خود را با یکی دو روز جابه‌جایی انجام دهند یا افرادی که برنامه‌ی سفر مشخصی از قبل ندارند و ممکن است در لحظه نیاز به سفر و خرید بلیط لحظه آخری هواپیما داشته باشند، مانند بسیاری از افرادی که به دلایل کاری و بازدید از سایر دفاتر سازمان خود سفر می‌کنند.

ریسک جا ماندن از پرواز (به دلیل پر بودن تعداد صندلی‌ها) در بلیط‌های سیستمی بسیار کم است. زیرا همه‌چیز با دقت بسیار بالایی در سیستم رزرو بلیط ثبت می‌شود، به همین دلیل در خرید بلیط پرواز لحظه آخری نیز به نوع سیستمی یا چارتر بودن بلیط بسیار دقت کنید.

با در نظر گرفتن این موارد ساعت حرکت‌ و رسیدن به فرودگاه را برنامه‌ریزی کنید: پروازتان داخلی است یا خارجی؟ ساعت بلند شدن هواپیما دقیقا چه زمانی است؟ آیا به ترافیک آخر هفته می‌خورید یا نه؟ بهتر است شبِ قبل و یا اولِ صبح، اخبار ترافیک را دنبال کنید و البته، پیگیر گزارش‌های هواشناسی هم باشید.به طور کلی اگر بتوانید با در نظر گرفتن تمام موارد، دو ساعت قبل از ساعت دقیق بلیط هواپیما در پروازهای داخلی و سه ساعت قبل از آن‌ در پروازهای بین‌المللی در فرودگاه حاضر باشید، همه چیز حل است و با مشکلی مواجه نخواهید شد. معمولا برای راحتی شما بلیط پرواز حارجی را می توانید از سایت بالاپر تهیه کنید.

زیرا این موضوع در پروازهای چارتر به دقت سیستمی نیست و گه‌گاه پیش می‌آید مسافری به دلیل کاهش دقت ایرلاین در ثبت تعداد مسافرانی که بلیط لحظه آخری خریداری می‌کنند، از لیست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه‌ی سفر خود برسد. از همین رو مجبور می‌شود بلیط دیگری را خریداری کند و اگر شانس با او یار باشد، می‌تواند پروازی در همان زمان مشابه با ظرفیت خالی پیدا کند.

علاوه بر این اگر همراه با فرزندتان سفر می‌کنید بهتر است در محاسبه‌ی صرفه‌ی اقتصادی خرید بلیط بین پروازهای چارتر و سیستمی چرتکه بیندازید. زیرا قیمت بلیط پرواز چارتر برای کودک تفاوتی با بزرگسال ندارد. ممکن است مجموع هزینه‌ی پرواز شما در بلیط چارتر تفاوتی با سیستمی نکند و آن زمان ترجیح دهید بلیط لحظه آخری سیستمی خریداری کنید.

مسعود
دوشنبه 13 فروردين 1397 - 3:17
بازدید : 4
برچسب‌ها : بلیط هواپیما , بلیط پرواز خارجی , پرواز خارجی , بلیط خارجی , خرید بلیط خارجی , خرید بلیط هواپیما , بلیط هواپیما ارزان , بلیط چارتر ,

آمار سایت

آنلاین : 1
بازدید امروز : 22
بازدید دیروز : 22
بازدید هفته گذشته : 46
بازدید ماه گذشته : 301
بازدید سال گذشته : 2225
کل بازدید : 2225
تعداد کل مطالب : 22
تعداد کل نظرات : 0

خبرنامه